FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
براي اطلاع از ادرس جديد سايت نرم افزار آدرس یاب ما را دانلود و استفاده نماييد
براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت اينجا کليک کنيد
مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

پخش زنده رقابت های ورزشی از ماهواره
فروش ویژه سی سی کم اختصاصی سایت

عضویت در کانال تلگرام فری ست
دریافت برنامه آدرس یاب فری ست

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

امتیاز موضوع :
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 3.67

سوالات و مشکلات در مورد کارتهای SKY STAR

اطلاعات نویسنده متن ارسال
معاونت سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 14
اعتبار: 413
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: DM8000
ارسال: #41
RE: سوالات و مشکلات در مورد کارتهای SKY STAR

(13-09-2015 00:43 AM)meli6 نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. من یک اسکای استار 2 اکسترنال دارم. یکسال استفاده نکردم و چون سی دی اش نبود درایوشو از تکنیست دانلود کرده نصب نمودم. ولی به هیچ وج کامپیوتر نشناخت که نشناخت. در سه لپتاب و... امتحان کردم نشد . اگه ممکنه مرا راهنمائی کنید که منت بر گردن حقیر داشته باشید.

درود

این اخرین درایور اسکای استار 2 هست :

فایل های پیوست شده
.txt  SkyStar 2 Driver.txt (اندازه: 212 bytes / تعداد دفعات دانلود: 6)
.txt  SkyStar_USB_HD_001.zip.txt (اندازه: 214 bytes / تعداد دفعات دانلود: 2)

کاربر گرامی : برای سپاس گزاری از زحمات دوستان از دکمه تشکر استفاده کنید

امضای Dish Network
 گروه ویژه فری ستدرخواست ارتقا اکانت کاربری به VIP => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

24-09-2015 12:45 PM
تلگرام

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 12906
اعتبار: 0
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: iclass
ارسال: #42

با سلام
من کارت sky star2 دارم برای 8 سال پیشه. این سوال را داشتم برای ویندوز 8.1 64 بیتی می توان از این کارت استفاده کنم یا باید ورژنی که در سایت قرار داده اید را دانلود کنم در ضمن کدام ورژن منسب ویندز 8.1.می باشد.
                                                                                                                              با تشکر

11-04-2017 19:58 PM
تلگرام

پاسخ جستجو

مدیر تالار رسیور و اخبار ماهواره

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 8
اعتبار: 118

مدل رسیور: StarMax
ارسال: #43

(11-04-2017 19:58 PM)musicmahan نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من کارت sky star2 دارم برای 8 سال پیشه. این سوال را داشتم برای ویندوز 8.1 64 بیتی می توان از این کارت استفاده کنم یا باید ورژنی که در سایت قرار داده اید را دانلود کنم در ضمن کدام ورژن منسب ویندز 8.1.می باشد.
                                                                                                                              با تشکر

درایور های کارت شما تا ویندوز 7 ارائه شده و مشخص نیست برای 8 X64 قابل استفاده باشد یا خیر .

میتوانید تست کنید

امضای SAT-BOY
جهت خرید اکانت سی سی کم با کیفیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دقیقا !

12-04-2017 19:45 PM
تلگرام

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 13292
اعتبار: 0

مدل رسیور: skystar2
ارسال: #44

من کارت dvb میخواستم بخرم مدل skystar express hd کسی رو میشناسید که داشته باشه این مدل رو آکبند باشه بهتره آلمانی اصل

18-07-2017 20:52 PM
تلگرام

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 558

مدل رسیور: +Vu
ارسال: #45

(18-07-2017 20:52 PM)farzin2012 نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کارت dvb میخواستم بخرم مدل skystar express hd کسی رو میشناسید که داشته باشه این مدل رو آکبند باشه بهتره آلمانی اصل

دوست عزیز

خرید و فروش در این وبسایت ممنوع است و ما در زمینه خرید و فروش هیچگونه فعالیتی نداریم

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

19-07-2017 08:47 AM
تلگرام

پاسخ جستجو

انجمن تخصصی ماهواره | 2017 © FREESAT

کاربران درحال دیدن این موضوع :
و 1 مهمان

مطالب مشابه و مرتبط با این موضوع ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درایورهای کارتهای اسکای استار Son of Techno 6 16,415 22-08-2013 14:28 PM
آخرین ارسال: reza5460